O našej spoločnosti

Spoľahlivá infraštruktúra, Komplexné služby, Ekonomické riešenie

Lead generation

Nechajte všetko na nás. Ponúkame kompletné zaistenie služieb na našich prostriedkoch vrátane personálneho zaistenia. Využite najrozšírenejšiu infraštruktúru a ďalšie podporné služby, kvalitný servis a dohľadové kapacity. Garantujeme bezchybnú prevádzku s minimálnymi nárokmi na znalosti vašich pracovníkov a úsporu nákladov.

Spoľahlivé riešenie pre firemnú IP telefóniu. Protect Company

Spoľahlivá infraštruktúra

Poskytujeme komplexné riešenia a služby zahŕňajúce široký záber odboru LEAD GENERATION. Neoddeliteľnou súčasťou poskytovania našich ICT služieb je prevádzka cloudových riešení v profesionálnych dátových centrách. Našu cloudovú infraštruktúru máme inštalovanú v 12 dátových centrách. Všetky kritické časti inštalovanej infraštruktúry sú zdvojené, a teda poskytované riešenia sú úplne redundantné.

Komplexné služby

Na zaistenie vysokej úrovne nami poskytovaných služieb disponujeme dohľadovým a monitorovacím centrom. Naše dohľadové služby fungujú 365 dní v roku v režime 24 × 7. Monitorovacia infraštruktúra sa skladá z niekoľkých serverov umiestnených v rôznych lokalitách. Vysoká dostupnosť našich služieb je ďalej podporená gigabitovým pripojením a zdvojenou zálohou.

Ekonomické riešenie

Základom nami poskytovaných riešení a produktov je softvér typu open source. Vďaka tomu sme schopní realizovať aj veľmi špecifické požiadavky našich zákazníkov pri udržaní ekonomickosti navrhnutého riešenia. Aj v oblasti ladenia a odhaľovania príčin problémov sme schopní ísť až na úroveň zdrojového kódu softvéru, pričom teraz sme autormi už mnohých patchov (kernel, asterisk a ďalších).